sobota, 24 października 2015

Nowenna - październik (2/2)

Na najbliższą środową nowennę polecam naszej wspólnej modlitwie osoby smutne, przygnębione, z rożnych powodów niepotrafiące cieszyć się życiem. Osoby, które borykają się z problemami w relacjach, w rodzinach, z problemami materialnymi. Proszę także o modlitwę za dzieło Dzielnych Niewiast, za uczestniczki comiesięcznych spotkań, za wszystkie nasze sprawy, te ważne, priorytetowe i te mniej istotne. Modlimy się także w Twoich intencjach, tych zapisanych tutaj w komentarzach i tych, które pozostają w głębi Twojego serca. Matko Boża Nieustającej Pomocy, Ty która zawsze jesteś z nami, módl się za nami. 

A przy okazji nowenny pragnę serdecznie zaprosić Dzielne Niewiasty na pielgrzymkę do Rzymu, która organizowana jest m.in. z okazji 150-lecia otrzymania przez Redemptorystów ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Więcej informacji, program wyjazdu oraz zapisy - tutaj.

16 komentarzy:

 1. W moich wszystkich intencjach i o spokój mojego serca

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o zdrowie i ludzkich lekarzy dla mojej uczennicy.

  Proszę również o zdrowie dla mojej koleżanki i dla mnie samej.

  Za wszystkich moich uczniów. Za moją rodzinę.

  T.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mateńko proszę o opiekę nade mną w czasie pobytu w szpitalu Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Maryjo, proszę Cię bardzo o rozwiązanie wszystkich trudnych spraw, które się u mnie nawarstwiły. Proszę o zgodę i pokój w mojej rodzinie. Pomóż mi w sprawach finansowych, proszę o pomoc w znalezieniu lekko lepiej platnej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Grzegorza , miej Go w swojej opiece Maryjo , oraz obdarz siłą i potrzebnymi łaskami daj ogrom siły do walki i pomóż otworzyć się na Bożą łaskę . Dziękuję za udaną operację i wsparcie wielu ludzi dobrej woli.
  malgorzata

  OdpowiedzUsuń
 6. Maryjo, Królowo Polski, błogosław Ojczyźnie, by pozytywnie wykorzystała daną jej w wyborach szansę.
  Proszę również o uregulowanie sprawy migracji, uchroń przed terroryzmem i islamizacją Europy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw, o wyjście z długów, o boże błogosławieństwo dla naszej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża Tobie zawierzam moje życie, prowadź mnie, pomóż ukończyć studia i spotkać człowieka z którym mogłabym stworzyć wspaniałą rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Nieustającej Pomocy, zawierzam Tobie dzieło Dzielnych Niewiast. Przytul do swojego matczynego serca wszystkie kobiety, które potrzebują umocnienia i dotyku Bożej Miłości.

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko Boża Nieustającej Pomocy, dziękuję za wyniki wyborów, proszę za moją Ojczyznę, za rządzących, za Prezydenta RP oraz wszystkich obywateli.
  monika

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja proszę o siłę do spełniania marzeń i o determinację w dążeniu do celu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o wszystkie moje intencje i te, w intencji których obiecałam się modlić. O wiarę, nadzieję i miłość...

  OdpowiedzUsuń
 13. PROŚBA DO BRACI I SIÓSTR O MODLITWĘ ZA JANKA KOSIECKIEGO.
  JEST W OCHOJCU NA KARDIOLOGII I MA MIEĆ DZIŚ POWAŻNY ZABIEG.

  OdpowiedzUsuń
 14. Proszę bardzo o modlitwę za moją mamę, która od roku zwija się z bólu. Ostatnio dopiero postawili diagnozę. Rak jajnika z rozsiewem do otrzewnej. Niestety operacja dopiero 12 listopada. Boję się, że nie będzie miała na nią siły. Proszę o modlitwę o siłę, zdrowie i życie. Katarzyna Jodyńska

  OdpowiedzUsuń
 15. Prośba o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa Basi i Adama.

  Bóg zapłać.
  BEATA

  OdpowiedzUsuń
 16. Proszę o prowadzenie w intencjach Tobie Mateńko znanych i o chęci by pokonywać własne słabości. Dziękuję. Bóg zapłać. Niech Was Bóg błogosławi i strzeże.

  OdpowiedzUsuń