wtorek, 12 maja 2015

Kurs Emaus w Krakowie

W dniach 29-31 maja w Krakowie odbędzie się Kurs Emaus, który skierowany jest do osób pragnących pogłębić swoją relację z Jezusem w Jego Słowie. Którzy chcą na nowo lub ponownie zachwycić się Słowem Bożym.

Przewodnikiem na tej drodze są uczniowie podążający z Jerozolimy do Emaus (Łk 24,13-35).  Na drodze ich wędrówki dołącza do nich Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa.

Również Ciebie Jezus zaprasza do tej przygody. Pragnie, by i Twoje serce pałało miłością do Słowa, byś poznając Je i Nim się karmiąc nawiązywał głębszą relację z Jezusem. On jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania i najgłębsze pragnienia.

Prowadzący: Szkoła Nowej Ewangelizacji śś. Piotra iPawła (Wrocław); Szkoła Nowej Ewangelizacji „Sursum Corda” (Kraków). Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy: tutaj.5 komentarzy:

 1. Przepraszam, ale ja nie na temat. Czy będzie nowenna, Alu? Dobrej nocy! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest powyżej;) Pozdrawiam ciepło

   Usuń
  2. Dziękuję, Alu :-) Udanego połączenia kursu z peregrynacją ;-)

   Usuń
 2. A czy któraś z dzielnych niewiast wybiera się na ten kurs?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się wybieram;) Choć decyzja z trudem podjęta, bo w tym samym czasie w parafii katedralnej w Tarnowie odbywa się peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego. Od 16:00 w piątek do 15:00 w niedzielę. Nie wiem jak to połączyć;)

   Pozdrawiam ciepło

   Usuń