wtorek, 14 kwietnia 2015

Strumienie życia, strumienie wolności

Wybaczcie mi, że ostatnio w przestrzeleni blogowej DN ostatnio tak niewiele się dzieje, że ograniczam się jedynie do zamieszczania ogólnych informacji. Jednak w natłoku obowiązków codziennych i pozaplanowych zdarzeń, bardzo trudno znaleźć mi dodatkowy czas na większą aktywność blogową.

Dziś także chciałabym zamieścić ważną informację o przyjeździe do Polski Andrewa Comisky'ego, byłego seksualisty, twórcy "Strumieni Życia" oraz zaprosić na spotkanie z nim w najbliższą sobotę (18.04.2015) na godz 16:00 do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie (Zamoyskiego 56). Na spotkanie należy się uprzednio zapisać przez formularz zgłoszeniowy. Przyjdź, zachęć innych, dowiedz się więcej.


(fot: cadr)

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" czytamy następująca wypowiedź Andrewa: 

"Przed laty, jako młody mężczyzna, wszedłem w środowisko homoseksualistów. Wolność odnalazłem dzięki wierze w Jezusa. Nabrałem wtedy nadziei na życie wykraczające poza gejowski styl. Zawierzyłem Jezusowi, który zaprowadził mnie do pełni wiary, do wspólnoty chrześcijańskiej, dzięki której zacząłem wychodzić z homoseksualizmu" - opowiada w filmie reklamującym spotkanie A. Comiskey" (cały artykuł: tutaj).

10-minutowe nagranie audio z wypowiedzią A. Comiske'ygo można odsluchać tutaj.
3 komentarze:

 1. Dzięki, Alu :-) Czy pojawi się nowenna do MBNP? Mocno ściskam! Beata :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Własnie zamieściłam Beatko;) Ściskam

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję, Alu :-)

   Usuń