poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Nowenna

Na najbliższą środę...


Przytulam Was mocno do Jej Serca.
25 komentarzy:

 1. Od Eli:
  "proszę Cię o zamieszczenie prośby o modlitwę w intencji mojej operacji rekonstrukcji stopy we wtorek 28 kwietnia. Proszę aby Boża Opatrzność czuwała nade mną a Matka Boża Nieustającej Pomocy prowadziła rękę lekarza. O szybki powrót do sprawności i akceptację słabości i lęków. Niech się wypełni Wola Boża w moim życiu. Bóg zapłać za modlitwę. Ela"

  OdpowiedzUsuń
 2. Od Edyty:
  "proszę o modlitwę w intencji Andżeliki o uzdrowienie z lęków wynikających z trudnego dzieciństwa, o doświadczenie Bożej miłości dla niej oraz o pomyślne zajście w ciążę i urodzenie zdrowego dziecka. Mam też drugą prośbę o modlitwę w intencji Ani, która również ma problem z pomyślnym zajściem w ciążę, by Jezus sprawił aby Ani udało się to i by urodziła zdrowego dzidziusia".

  OdpowiedzUsuń
 3. Drogie Dzielne Niewiasty, bardzo Was proszę o ponowne zamieszczenie dzisiejszych komentarzy. Zaznaczyłam je do opublikowania i zamiast kliknąć: "opublikuj", niechcący kliknęłam: "usuń". I usunęło;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarza się;) Nie ma się czym martwić

   Usuń
  2. Pośpiech w działaniu robi swoje;)

   Usuń
  3. o, rety, a ja zgłosiłam tyle intencji, Alu :-( m. in. za Ciebie. Zatem Maryjo polecam Ci to wszystko co napisałam wcześniej, a teraz pozostanie to w ukryciu - tylko do Twojej wiadomości, Mamusiu :-)

   Usuń
 4. Maryjo proszę Cię za moją rodziną, o pokój i zgodę, o mądrość o życie zgodne z przykazaniami

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o błogosławieństwo jutro podczas spowiedzi. Duchu św. przyjdź

  OdpowiedzUsuń
 6. Proszę o światło Ducha Świętego na drodze życia

  OdpowiedzUsuń
 7. Mateńko proszę Cię o szczęśliwą podróż dla moich bliskich i o pokój na świecie

  OdpowiedzUsuń
 8. Maryjo Ty wiesz, co jest mi potrzebne.. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 9. Proszę o siły dla Grażyny oraz zdrowie dla Zuzi i Grzegorza.

  OdpowiedzUsuń
 10. Maryjo proszę Cię o błogosławieństwo podczas spowiedzi... w intencjach Bogu wiadomych, o pomyślne zakończenie sprawy w czwartek

  OdpowiedzUsuń
 11. O Boże błogosławieństwo dla Weroniki i Wojtka w pierwszą rocznicę ślubu ich dziecka które ma się narodzić.O szczęśliwą podróż i Twoja opiekę i obecność wśród nas Maryjo.Matko proszę Cię o odwagę w podejmowaniu decyzji dla mnie i Janusza co do naszej relacji Matko ty wiesz najlepiej czego nam potrzeba.
  Agata

  OdpowiedzUsuń
 12. Mateńko proszę Cię o uzdrowienie duszy i ciała mojego męża o uleczenie mnie z lęków i z depresji,a także o zdrowie dla naszych dzieci. Beata.

  OdpowiedzUsuń
 13. Matko Boża proszę o wsparcie i błogosławieństwo dla Tomka o rozeznanie woli Bożej

  OdpowiedzUsuń
 14. Matko Nieustającej Pomocy Tobie zawierzam wszystkie sprawy prowadź i pomóż nam

  OdpowiedzUsuń
 15. Matko Boża proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw i wyjscie z długów

  OdpowiedzUsuń
 16. Mamo Nieustającej Pomocy dziękuję za wysłuchanie moich próśb, oddaję się Tobie, wszystkie codzienne trudy i obawy, pracę i wypoczynek, choroby, relacje- wszystko, całą rodzinę , Dzielne Niewiasty, o. Redemtorystów, nadchodzącą Majówkę - o błogosławione owoce tego spotkania o Twoją opiekę proszę i każdego Ci polecam na mojej drodze życia.
  Twoja czcicielka A.

  OdpowiedzUsuń
 17. Mamo ratuj mojego chrześniaka Wojtka i jego rodzinę, uproś u Jezusa Miłosiernego uzdrowienie z choroby alkoholowej, ulecz rany jego serca i całej rodziny, wyjednaj Łaskę nawrócenia, żywej Wiary , Nadziei i Miłości, wytrwania w dobrym, Boże błogosławieństwo.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 18. Matuchno błagam o pokój w rodzinie, stałą pracę dla mnie i dla męża a także postępy w nauce dla Janka. Proszę Cię opiekuj się mężem w jego dalekiej trasie. Sprowadź go szczęśliwie do domu. Ratuj nas Matko. Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 19. Mamusiu, proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji w mojej pracy, abym umiała we właściwy sposób reagować na najbardziej prowokacyjne zachowania uczniów i wykaraskała się z bieżących problemów. Uproś mi pokój serca w moich kłopotach i trzeźwy umysł do znalezienia właściwych argumentów.

  OdpowiedzUsuń
 20. Dziękuje za dar bycia przy Tobie dzisiaj, za dar spowiedzi świętej, polecam kapłana, który udzielał mi rozgrzeszania. Dziękuję za spotkanie z pewną osobą i polecam Ci jutrzejszy dzień. Bądź z nami.

  OdpowiedzUsuń
 21. Dziękuję za wszytko Maryjo. Dziękuję, ze jesteś ze mną w trudnych i nieznośnych sytuacjach mojego życia

  OdpowiedzUsuń
 22. Dziękuję. Po prostu dziekuję

  OdpowiedzUsuń