czwartek, 23 października 2014

Ojcostwo czy dziadostwo?

Robiąc poprzedni wpis o felietonie Franciszka Kucharczaka, trafiłam na jego świetną konferencję pt.: "Ojcostwo czy dziadostwo?". Dedykuję ten wpis zaglądającym tu panom;)
I ciepło Was pozdrawiam.


Źródło: youtube.pl

9 komentarzy:

 1. "Jezu jakie głupoty. Co budowa ciała ma wspólnego z założeniem rodziny!";) - ależ to jest Biedroniowe;) Słucham. rewelacja. Kucharczak jest niezłym mówcą, trzeba przyznać. Czytam regularnie jego felietony, ale od tej strony go nie znałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten cytat też zwrócił moja uwagę;)

   Usuń
 2. Ojcostwo zasadza się przede wszystkim na byciu mężczyzną. Ale przez słowo mężczyzna nie rozumiem tylko posiadania cech męskich... Mężczyzna godzien tego słowa nie jest Piotrusiem Panem. Dlatego Bóg stworzył mężczyznę, a nie dziecko. W tej chwili mamy tabuny Piotrusiów Panów, którzy nie chcą dorosnąć i robią wszytko, aby upowszechnić swój styl bycia. Dlatego ubywa ojców" - to jedna z perełek tej konferencji. Słucham i jestem pod wrażeniem. Bardzo dobra, mądra konferencja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Celna ocena, że mamy tabuny Piotrusiów panów, choć z drugiej strony smutna

   Usuń
 3. Rzeczywiście ta konferencja to inna nieznana odsłona Kucharczaka;) Dobry gość jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaglądam tu od czasu do czasu. Dziękuję Pani za dedykację i konferencję. Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
 5. Dopiero dziś odsłuchałam konferencję, mogę podpisać się pod komentarzami- dobra i mądra, tylko ilu ojców jej wysłucha? Ewa

  OdpowiedzUsuń