piątek, 3 października 2014

Jutro spotkanie DN w Krakowie

Jutro kolejne spotkanie DN w Krakowie, na które przyjeżdża ponad 70 kobiet z rożnych części Polski. Panie uczestniczyć będą w pięciu równoległych grupach warsztatowych: praca z emocjami (prowadzi Ewa Fus-Kubacka), motywacyjne (Krystyna Sobczyk), masaż (Agnieszka Bogunia), choreoterapia (Alicja Libura-Gil), trauma (Urszula Mela). Szczegółowy program warsztatów oraz informacja o prowadzących - tutaj.
Część popołudniową rozpoczniemy modlitwą uwielbienia oraz Eucharystią sprawowaną przez o. Piotra Andrukiewicza CSsR w intencji Jubilatek i Solenizantek wrześniowych. Następnie Pani Urszula Mela wygłosi konferencję pt.: "Całkiem nowa filiżanka". Po konferencji będziemy adorować Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Intensywny dzień zakończymy dzieleniem w grupach oraz wspólną kolacją.

Dziękuję wszystkim dzielnym, które będą łączyć się z nami modlitewnie tego dnia. My także będziemy o Was pamiętać. Szczególnie pozdrawiam Anetkę i Jadzię, które w smsach zapewniły o swojej duchowej obecności z nami;) Chwalmy Pana!
(fot.nevsepic.com.ua)

1 komentarz:

  1. Wszystkim Dzielnym, które jutro będą w Krakowie życzę błogosławionego czasu, będę łączyć się z Wami modlitewnie i proszę też o modlitwę Ewa

    OdpowiedzUsuń