poniedziałek, 20 października 2014

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Za Edytę i zbliżająca się operację; za Teresę, która ma nowotwór z przerzutami; za Bożenkę, która została okradziona... I we wszystkich intencjach, które mamy w swoich sercach, które inni nam powierzyli do modlitwy, we wszystkich naszych potrzebach - Matko Boża, Nieustającej Pomocy, módl się za nami.

Pamiętajmy także w to środowe popołudnie o dziele Dzielnych Niewiast, o  opiekunie ojcu Pawle Drobocie CSsR, o wszystkich uczestniczkach naszych comiesięcznych spotkań oraz o czytelnikach bloga DN. Błogosław nam Panie obficie.

20 komentarzy:

 1. Maryjo, proszę o szczęśliwe rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maryjo Prowadź! Proszę o pomoc w podjęciu trudnej decyzji...

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko Nieustającej Pomocy, bądź z nami w każdy czas, wspieraj i ratuj nas, Matko pomóż

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Boża dziękuję za otrzymywane Łaski, prowadź, osłoń, pociesz,uzdrów proszę, ratuj mnie. moją rodzinę , DN, wszystkich na mojej drodze życia. Pomóż Mamo rozeznać stan i powołanie i być szczęśliwą w wypełnieniu Bożej Woli
  Twoja czcicielka
  A.

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o pomoc w wyjściu z długów

  OdpowiedzUsuń
 6. Maryjo swoje życie składam w Twoje ręce

  OdpowiedzUsuń
 7. Maryjo Tobie oddaję moje trudne relacje z mężem, pomóż nam je uzdrowić, Ewa

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko, powierzam Ci całą moją rodzinę, prowadź nas z nami bądź. Ty znasz nasze kłopoty i pragnienia naszych serc. Pomóż w rozwiązywaniu trudności, kieruj, prowadź, błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 9. Najdroższa Mamo! Dziękuję za Twe skuteczne orędownictwo. Zawierzam Ci sprawę pokoju na świecie i w naszych sercach, o pełne światła Ducha św. decyzje Synodu na temat rodziny, za ostatnio zmarłe osoby i dusze w czyśćcu cierpiące, o rozwiązanie b. trudnej dla mnie relacji, za dyrekcję mojej szkoły, za moich rodziców, którzy świętować będą 54. rocznicę sakramentu małżeństwa, za Alinę z okazji jej urodzin i o siły i mądrość w codzienności dla mnie. B.

  OdpowiedzUsuń
 10. O spotkanie.... Ty Panie wiesz kogo......

  OdpowiedzUsuń
 11. O dobrą spowiedż. Matko, proszę, Ty mnie prowadż chroń przed tym, co mnie oddala od Twego Syna. Proszę za moimi rodzicami, o pociechę w ich starości, o nawrócenie dla ojca i za rodziną siostry, o opiekę, zgodę i miłość w rodzinie. E

  OdpowiedzUsuń
 12. Matko Boża Nieustającej pomocy proszę miej w opiece naszą rodzinę, wpieraj w tym trudnym czasie, proszę pomóż w szczęśliwym rozwiązaniu problemów, o wyjście z długów proszę Cie Mateczko.

  OdpowiedzUsuń
 13. Matko Boża proszę o łaskę zdrowia, o pomoc w nauce, w znalezieniu lepszej pracy i o dobrego męża, jeśli to zgodne z wolą Twego Syna

  OdpowiedzUsuń
 14. Matko Boża proszę miej w opiece moja siostrę dodawaj jej sił i wypraszaj potrzebne łaski.

  OdpowiedzUsuń
 15. Matko Boża Nieustającej pomocy proszę miej w opiece naszą rodzinę, Proszę Cię Matko Boża- pomóż rozwiązać problemy z sąsiadami - i z naszą dalszą rodziną -Mającą problem z działką -a my z nimi - Niech wszyscy my ,rodzina i sąsiedzi się wyciszymy- abyśmy mieli dla siebie serce-

  OdpowiedzUsuń
 16. Maryjo Proszę w intencji szczególnie tych kilku najbliższych dni... Maryjo uzdrów trudne relacje z mężem... Proszę Cię też w intencji mojej teściowej..

  OdpowiedzUsuń
 17. Heilige Himmelskönigin beschütze meine Kinder auf dem Lebensweg, damit sie jeden Tag mit Freude und Zuversicht Gutes tun können. Beschütze sie mit deiner ewigen Liebe.
  Swieta Krolowo Nieba, opiekuj sie nad moimi dziecimi i ich zyciem, zeby oni dziennie z uciecha i wiara dobro czynili. Opiekuj sie nad nimi z twoja wieczna miloscia.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dziękuje za wysłuchanie wszystkich próśb nszych

  OdpowiedzUsuń
 19. Matko Boża Cudowna Lekarko w chorobach módl się za nami
  An.

  OdpowiedzUsuń