wtorek, 28 października 2014

Nowenna

Matko Boża Nieustającej Pomocy, módl się za nami.

24 komentarze:

 1. Proszę o mądrość i ratunek dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. O dobrą spowiedź i jak najlepsze przygotowanie się do egzaminów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko Boża uzdrów moje życie, zranienione uczucia, ciało. Podnieś z niemocy.Proszę Mamo o Łaskę złamania skutków złorzeczeń i przekleństw w mojej rodzinie. Ocal Maryjo, osłoń, zachowaj od złego.Dziękuję za wysłuchiwanie moich próśb.
  Twoja czcicielka
  A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Maryjo proszę pomóż Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Boża proszę miej w opiece Tomka wspieraj go i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko Boża nieustającej pomocy Tobie zawierzam moje sprawy, siebie i najbliższych, proszę o dary Ducha Św, o rozeznanie i podjecie właściwych decyzji, o dobrego męża jeśli to zgodne z wolą Twego Syna, o pomoc w znalezieniu lepszej pracy,o wyjście z długów i szczęśliwe rozwiązanie trudnych spraw.

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię w intencji mojej Siostry Marii, u której stwierdzono cukrzycę I stopnia. Wspomagaj nas wszystkich swoją Matczyną Opieką i prowadź do Twojego Syna.
  Ela

  OdpowiedzUsuń
 8. Maryjo proszę o radość wieczną dla Brygidy, Darka i ich Synka, chociaż bardzo głęboko w to wierzę, że już robią swoje reportaże w Domu Ojca, tylko o czym...? Tam przecież nie ma bólu, cierpienia, ludzi samotnych, niepełnosprawnych, wykluczonych...... Proszę Ciebie, która sama stałaś pod krzyżem Chrystusa, o ukojenie bólu rozłąki dla Najbliższych. O ludzi mediów, żeby ten wstrząs był dla nich szansą do refleksji i wiary w Boga. Za Śląsk i śląskość, którym byli tak wierni. Za wszystkich, którzy w katastrofie w Katowicach stracili cały swój dobytek i poczucie bezpieczeństwa. E.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie...

   Usuń
 9. Mamusiu, dziękuję za Twe orędownictwo. Polecam Ci sprawę pokoju na świecie, za wszystkich zmarłych, szczególnie w ostatnim czasie, z naszych rodzin i za dusze w czyśćcu cierpiące, o wyjście ku radości z dołka, który ostatnio zadomowił się we mnie, za dzisiejszych solenizantów Taduszów, o Boże miłosierdzie nad nami, naszymi bliskimi i światem całym, o rozwiązanie wg mnie nierozwiązywalnych problemów, szczególnie w relacjach. Ratuj, Maryjo!
  B.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czuję się bezsilna. Proszę o pomoc...

  OdpowiedzUsuń
 11. O dar towarzysza, przyjaciela, męża...

  OdpowiedzUsuń
 12. Maryjo proszę o łaskę wioary dla mojego męża

  OdpowiedzUsuń
 13. Matko Proszę uproś dar nawrócenia dla mnie i mojego męża... proszę Cię też o łaskę zdania egzaminu 4 listopada

  OdpowiedzUsuń
 14. Matko Nieustającej Pomocy proszę cała Moją rodziną, obfite Łaski dla Taty, za Elą oraz Chrześniakami, dziećmi adoptowanymi duchowo, Martą i Andrzejem, Martą i Markiem, Bożenką i jej całą rodziną, Dzielnymi Niewiastami, o. Redemtorystami i za każdym na mojej drodze życia.
  Twoja czcicielka
  A.

  OdpowiedzUsuń
 15. Matko Nieustającej Pomocy, proszę o rozwiązanie trudnych spraw i podjęcie w dniu jutrzejszym mądrych decyzji, wiesz ze tego się bardzo boję, daj mi światło Ducha św., abym dała radę , Proszę o opiekę i prowadzenie dla córki, odwagę w zmianie pracy, otwarcie się na innych, Błogosław jej w zbliżającym się zamążpójściu, Proszę o zrozumienie, zgodę i miłość w rodzinie, Bądź z nami Mateńko, Proszę

  OdpowiedzUsuń
 16. Maryjo dziękuję Ci za rozwiązanie trudnej sprawy, za opiekę nad teściową

  OdpowiedzUsuń
 17. Proszę o spotkanie człowieka, z którym mogłabym spędzić resztę życia.

  OdpowiedzUsuń
 18. Św. Józefie módl się za nami
  Św. Antoni módl się za nami

  OdpowiedzUsuń
 19. Jest mi ciężko. Mam trudny czas. Nie radzę sobie. Boże pomóc, przymnóż siły i nadziei. Maryjo prowadź, ochraniaj, daj dzielność jaką Ty miałaś nawet w najtrudniejszych chwilach, nawet gdy byłaś sama, gdy byłaś pod krzyżem.

  OdpowiedzUsuń
 20. Maryjo powierzam Tobie mojego męża w czasie jego podróży Ewa

  OdpowiedzUsuń
 21. Ratunku. Chce mi się płakać w obliczu trudnej sytuacji z którą nie wiem jak sobie poradzić. Maryjo kochana ratuj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 22. Słowa Psalmu na dziś:
  "Niech Cię wielbią, Panie, wszystkie Twoje dzieła *
  i niech Cię błogosławią Twoi święci.
  Niech mówią o chwale Twojego królestwa *
  i niech głoszą Twoją potęgę"
  Wielbię Cię Panie w moich trudnościach i przeciwnościach.
  Uwielbiam Cię w Niepokalanej Maryi w Jej dzielności, która jest dla mnie przykładem.

  OdpowiedzUsuń
 23. Maryjo proszę o pomoc w trudnych dla mnie teraz chwilach, o powrót do zdrowia i sił po wypadku samochodowym, aby urazy szyi i kręgosłupa nie był długotrwały, abym mogła wrócić do tańca, abym przezwyciężyła lęk przed jeżdżeniem samochodem. Pomóż też proszę uporać się z trudnymi myślami i emocjami, które teraz dodatkowo się nawarstwiają i kotłują. Monika

  OdpowiedzUsuń