poniedziałek, 22 września 2014

To Jego dzień...

Pisałam o Nim dwukrotnie na blogu. Najpierw w Jestem mu to winna, a następnie - Nie bał się ich piękna. Oba wpisy były owocem moich przemyśleń związanych z Jego osobą, zatrzymania się przy Nim, zaprzyjaźnienia. 23 września to Jego dzień (wspomnienie liturgiczne)... Jestem przekonana, że będą się działy piękne rzeczy:)

Święty, kochany ojciec Pio! Przytulam Was mocno do Niego.
Niech za Jego wstawiennictwem rozwiązują się wszystkie trudne sprawy; tam, gdzie panuje chaos, niech wleje się pokój; tam, gdzie jest ciemność, niech zapłonie światło... Św. ojcze Pio, módl się za nami. Módl się za wszystkimi dzielnymi niewiastami.
(fot. tutaj)

Na portalu fronda.pl opublikowany jest bardzo osobisty wywiad z o. Marcinem Morrą OFMCap, kapucynem i świadkiem życia św. ojca Pio oraz lekarzem Domu Ulgi w Cierpieniu - Nie bójcie, to jestem ja, ojciec Pio.


15 komentarzy:

 1. Św. Ojcze Pio proszę o światło w rozwiązaniu naszych małżeńskich problemów. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. Św. Ojcze Pio proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw, o wyjście z długów i błogosławieństwo dla rodziców

  OdpowiedzUsuń
 3. Swiety Ojcze PIO dziękuję za wyproszone przez Ciebie Łaski, opiekuj się mną i moją rodziną, Dzielnymi Niewiastami i każdym na mojej drodze życia oraz Grupą Modlitewną pod Twoim wezwaniem w mojej parafii.
  Twoja duchowa córka
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 4. Św.Ojcze Pio, proszę o pokój w sercu, o rozwiązanie wszystkich trudnych spraw rodzinnych, o uzdrowienie za Twoim wstawiennictwem, jeśli jest taka Wola Boża mojego wzroku. Św. Ojcze Pio módl się za nami. Ela

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę o dobrą spowiedź

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój ulubiony Ojcze Pio, proszę abyś wyprosił mi łaskę zdrowia, w dniu Twoich urodzin dla nieba,
  proszę o pokój w sercu i w rodzinie,

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za łaski, proszę o opiekę nad moją mamą

  OdpowiedzUsuń
 8. Sw. Ojcze Pio, blogoslaw biednych ludzi na swiecie i tych, ktozy teraz w wielkim strachu przed choroba i smiercia sa. Pomoz im znalesc krople nadzieji i wiary, ze Pan Bog zawsze jest przy swoich dzieciach, w kazdej momencie zycia z wielka miloscia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Z postacią św. Ojca Pio przeżyłam 3 nieprawdopodobne historie życia, bardzo różne, a po latach okazało się, że stworzyły całość. Dziękuję Ojcze Pio za szczególną opiekę i proszę o trwanie przy mnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Powierzam Ci ojcze Pio moją koleżankę, która otrzymała dziś pozew rozwodowy. Błagam o opiekę nad nią.

  OdpowiedzUsuń
 11. Swięty ojcze Pio, jeśli jest wolą Bożą, proszę Cię o dar uzdrowienia duszy i ciała dla taty , dla mnie grzesznej i chorych, cierpiących w mojej rodzinie. Wstaw się za mną proszę, nie opuszczaj mnie.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ojcze Pio powierzam Ci moje sprawy proszę wstawiaj się za mną , proszę o dar uzdrowienia duszy o łaskę wiary,wstawiaj sie za moją rodziną. Polecam Ci Ojcze dzieło Dzielnych Niewiast , Ojca Pawła. Malgorzata Z.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziękuję Ci Ojcze Pio za uzdrowienie fizyczne, za wysłuchanie mojej prośby MG

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziś byłam na spotkaniu modlitewnym grupy św. Oja Pio, dziękuję za ten czas spotkania z Bogiem i św. Ojcem Pio, raz jeszcze powierzam wszystkie moje sprawy, te może mniej ważne i te ważniejsze...w szczególności proszę raz jeszcze o zdrowie dla mojej kuzynki, która jest chora na nowotwór oraz o opiekę nad moją koleżanką, która przeżywa obecnie trudny czas w swoim życiu. Monika

  OdpowiedzUsuń