poniedziałek, 8 września 2014

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Na najbliższą nowennę polecam modlitwie całe dzieło Dzielnych Niewiast, opiekuna o. Pawła Drobota CSsR, odpowiedzialnych za organizację comiesięcznych spotkań w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu oraz za wszystkie uczestniczki tych spotkań. Szczególnie pragnę modlić tych, którym jest smutno, którzy cierpią i nie mają nadziei. O dar pocieszenia, uzdrowienia, nowej motywacji. Polecam też modlitwie wszystkich czytelników bloga i siebie samą.


Matko Boża Nieustającej Pomocy, módl się za nami.


(fot. christusrex.brzegdolny.pl)
28 komentarzy:

 1. Dziękuję Matko Boża za błogosławione owoce ostatniego spotkania DN oraz za Łaski, które mi wyprosiłaś
  Twoja czcicielka A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za sobotnie spotkanie DN i za to dzieło i proszę o opiekę nad nim. Proszę też o opiekę nade mną i moją rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę za wszystkie dzielne niewiasty, które były na spotkaniu i za te, które nie mogły przyjechać a w modlitwie się z nami łączyły. Szczególnie polecam Alicję i wszystkie jej trudy związane z prowadzeniem dzieła Dzielnych Niewiast. Chroń nas Maryjo.

  OdpowiedzUsuń
 4. O miłość. O spotkanie. O spełnienie. W dzisiejszym dniu Twojego święta proszę o to Maryjo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Boża zawierzam Ci zmarłego niedawno Andrzeja, który wydawał się człowiekiem bardzo silnym, wręcz niezniszczalnym... Proszę, abyś nauczyła mnie kochać ludzi, tak szybko odchodzą...... Ewa

  OdpowiedzUsuń
 6. Maryjo,pod Twoją opiekę powierzam moją mamę, w dniu jej imienin.
  Proszę o pokój,wiarę i uzdrowienie w mojej rodzinie.
  Polecam też uzależnionych od alkoholu i ich rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecam modlitwie Agnieszkę, jedną z dzielnych, która jutro (wtorek) o g. 13.15 będzie miała rozprawę sądową od której dużo będzie zależało w Jej życiu. Maryjo ochraniaj Agnieszkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. za samotnych, chorych , cierpiących, zrozpaczonych...
  Wielka Matko Boga i Człowieka, pomagaj nam nieustannie

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Boża Tobie zawierzam pisanie pracy, czas poszukiwania nowego mieszkania, proszę o dobrego męża, o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Matko Nieustającej Pomocy módl się za nami

  OdpowiedzUsuń
 10. Maryjo Tobie powierzam moją córkę Marysię, która dziś w dniu Twojego święta obchodzi swoje imieniny. Bądź dla Niej Opiekunką w codziennym życiu. Mateńko opiekuj się moją córką Anią, która jutro rano będzie miała bardzo ważne badanie lekarskie.Dziękuję Tobie Maryjo za opiekę w czasie podróży mojego syna, synowej i wnuczki i za szczęśliwy ich powrót do domu. Tobie powierzam moje codzienne zmartwienia, pomagaj mi nieustannie, abym umiała przyjąć to wszystko, co dzieje się w moim życiu, nawet to co po ludzku jest trudne do zaakceptowania. Proszę Cię także o dobre relacje z moimi siostrami, abyśmy umiały znaleźć wspólne rozwiązanie trudnej sprawy. Polecam Twojej opiece kapłanów pracujących w mojej parafii. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko Boża oddaję Ci wszystkie moje choroby , zmartwienia, lęk . Ratuj Matko, uzdrawiaj, osłoń mnie grzesznego , tate, całą rodzinę, DN, wszystkich chorych i cierpiących na duszy i ciele, szczególnie Elę i jej bliskich, p.Mordyla, Wojtka, Bożenkę. Pociesz Maryjo, przytul czule do swojego serca, weź w opiekę każdego, kogo Pan Bóg stawia na mojej drodze, kto prosił mnie o modlitwę, za kogo kiedykolwiek zobowiązałam się modlić. U Boga nie ma nic niemożliwego. Królowo pokoju módl się za nami
  A.

  OdpowiedzUsuń
 12. Matko Boża wskaż lekarzy, pokieruj leczeniem mojego taty i moim. Uzdrowienie chorych módl się za nami.
  A.

  OdpowiedzUsuń

 13. Maryjo, Tobie wszystko zawierzam, wskaż drogę, rozwiąż pogmatwane życie, podźwignij i daj siłę na kolejny dzień.

  OdpowiedzUsuń
 14. Mamusiu! zawierzam Ci: wszystkich chorych i cierpiących, a szczególnie siostrę Ewę, redemptorystkę i Marię, Mamę Alicji, nowy rok formacyjny we wszystkich wspólnotach, sprawę pokoju na świecie,. Proszę o pojednanie dla zwaśnionych, dar przebaczenia krzywdzicielom, za Tereske z okazji urodzin i o łaskę naszego nieustannego nawracanie się. Ucieczko grzesznych, módl się za nami! B.

  OdpowiedzUsuń
 15. O umiejętność panowania nad emocjami i spokojnego wyrażania tego, co che powiedzieć drugiemu człowiekowi w sytuacjach konfliktowych i spornych.

  OdpowiedzUsuń
 16. Proszę o dar małżeństwa i macierzyństwa. Cieszę się moim życiem, dziękuję za nie Bogu i jestem szczęśliwa. Ale czuję w sercu tęsknotę za drugim człowiekiem.

  OdpowiedzUsuń
 17. O pokój na świecie. O pokój na Ukrainie i w Palestynie. O pohamowanie dla agresywnych przywódców. Niech dobro zwycięża.

  OdpowiedzUsuń
 18. Za moją dyrekcję i współpracowników. Bądź uwielbiony Panie w kadrze w mojej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 19. Maryjo proszę pomóż rozwiązać, to co po ludzku jest tak trudne do rozwiązania

  OdpowiedzUsuń
 20. Maryjo, dziękuję Ci dzisiaj za tę sporą część mojego życia spędzoną w Biurze "A". Dziękuję za wszystkich ludzi, z którymi pracowałam i współpracowałam, i których tam poznałam. Proszę o opiekę dla nich, zwłaszcza teraz, po "osieroceniu" ich przez Szefa. Szczególnie proszę o Mariolę, w jej trudnym życiu, o zdrowie i nadzieję dla Niej. E.

  OdpowiedzUsuń
 21. Proszę Cię Matko Boża, w związku z wczorajszą rocznicą naszego ślubu, o błogosławieństwo dla nas. O moją wizytę u teściowej i pomoc, aby ten najbliższy czas, który mam przed sobą, trochę chaotyczny, dobrze przeżyć i dzięki Tobie porozsupływać różne węzły mojego życia.

  OdpowiedzUsuń
 22. Matko prowadź nas, wspieraj nasze rodziny w trudach życia codziennego. Chroń nasze rodziny, nasze dzieci. Uproś u Swego Syna pokój dla Świata, chroń i umacniaj prześladowanych chrześcijan. Dziękujemy Ci Matko Nieustającej Pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 23. Maryjo dziękuję za Twoją pomoc w załatwieniu trudnej sprawy rodzinnej! M

  OdpowiedzUsuń
 24. Matko Tobie oddaję dzisiejszą wieczorną rozmowę , Ty wiesz Ty wszystko wiesz...

  OdpowiedzUsuń
 25. Matko Tobie oddaję mojego synka Piotrusia
  powierzam też wszelkie problemy mojego męża...

  OdpowiedzUsuń
 26. Matko Tobie oddaję mojego synka Piotrusia
  powierzam też wszelkie problemy mojego męża...

  OdpowiedzUsuń
 27. Maryjo Proszę Cię o uleczenie z kompleksów, o dar śmiałości ,pewności siebie, poczucie własnej wartości dla mojego brata Rafała i dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 28. Maryjo Proszę Cię o pomoc w dokonaniu dobrego wyboru, podjęciu dobrej decyzji, rozeznanie woli Bożej, w intencjach Bogu wiadomych

  OdpowiedzUsuń