piątek, 16 listopada 2012

Zaparszamy na spotkanie listopadowe!

Najbliższe spotkanie Dzielnych Niewiast odbędzie się 17 listopada (sobota) w Krakowie  przy ul. Zamoyskiego 56 (wejście przez furtę klasztorną).

Spotkanie będzie przebiegało w trzech etapach:

Etap I (godz. 9:00 – 12:00) – Warsztaty wizażu (na tę część limit miejsc został wyczerpany)

Celem warsztatów jest odkrycie piękna każdej z nas oraz pokazanie jak to piękno w sobie podkreślać poprzez odpowiedni strój, makijaż, fryzurę. Jak odnaleźć  w sobie swój niepowtarzalny klimat i styl. Wspólnie będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytania czym jest wizerunek oraz w jaki sposób go podkreślić. Będzie sporo o podstawach teorii barw, określenie typu kolorystycznego każdej z uczestniczek warsztatów indywidualnie oraz propozycja doboru barw  i podanie zasad łączenia barw dla każdej z Pań.

Warsztaty poprowadzi Pani Elżbieta Michalska - trener wizażysta,  mistrz wizażu, ekspert w zakresie kreowania wizerunku. Bardzo prosimy uczestniczki warsztatów o przyniesienie ze sobą kilka swoich ulubionych kolorów na bluzkach, szalach czy chustach. Pani Ela będzie miała swoją asystentkę  - Panią Jolantę Podwysocką, będzie więc na tyle czasu, by zająć się każdą z przybyłych dzielnych indywidualnie.
O godzinie 13:00 zapraszamy wszystkie uczestniczki warsztatów oraz Panie przybyłe na część popołudniową na wspólny obiad.

Etap II (godz. 14:00 – 17:30) - Umacnianie ducha
Rozpoczniemy od krótkiej modlitwy uwielbienia wprowadzającej do Eucharystii. Msza św. (w kaplicy klasztornej) celebrowana przez o. Pawła Drobota CSsR rozpocznie się o 14:30. Po niej (o 15:30) konferencja Doroty Adamczyk ze wspólnoty Missio Christi - szczęśliwej żony i mamy trójki wspaniałych dzieci. Po konferencji (od 16:30) będziemy miały adorację Najświętszego Sakramentu, czyli zanurzenie się w ramionach Najwyższego. W czasie adoracji będzie możliwość spowiedzi lub osobistej rozmowy z kapłanem.

Etap III (godz. 17:30 – 20:30) – Część rekreacyjna
Ten etap rozpocznie się wspólną kolacją i zwykłymi babskimi pogaduchami przy kawie/herbacie/ciachu. Będziemy się też dzieliły przeżyciami za całego dnia. Ok. 19:30 przeniesiemy się na salę ćwiczeń. Gdzie nasza kochana Moniczka Golec z Warszawy poprowadzi nam zajęcia taneczno-ruchowe (zabierzcie luźny strój i grube skarpetki). Wieczór zakończymy wspólną modlitwą dziękczynną.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowanie Kobiety na spotkanie! Formularz zgłoszeniowy (w przypadku decyzji o udziale w spotkaniu trzeba wypełnić koniecznie) znajduje się TUTAJ. .

Jeśli któraś z was chciałaby zobaczyć jak wyglądają nasze spotkania można przeczytać sprawozdanie ze spotkania październikowego TUTAJ.

Dla zainteresowanych tym, jaki zrodziła się idea Dzielnych Niewiast, polecam wpis pt.: "Tak to się zaczęło... Majówka dla kobiet" TUTAJ).

__________________________________________________________________
Tego postu nie komentuj, ponieważ podczas przenoszenia go na pozycję pierwszą, komentarze znikają.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz