poniedziałek, 12 listopada 2012

Ja fałszywe - ja prawdziwe. Konferncja online

Zapraszam do odsłuchania kolejnej audycji on-line Moniki i Marcina Gajdów, która będzie transmitowana już jutro (13 listopada) o godzinie 20:00.
Temat konferencji to "ja fałszywe - ja prawdziwe"- kontynuacja z października. Szczegóły TUTAJ.

Monika i Marcin są małżeństwem od 1991 roku, mają czwórkę dzieci. Marcin jest lekarzem, mgr. nauk o rodzinie, terapeutą. Monika - psychoterapeutką oraz pedagogiem ogólnym i specjalnym.

Prowadzą wspólnie działalność rekolekcyjną, konferencyjną i terapeutyczną. Od wielu lat pracują "z człowiekiem i dla człowieka" (pro homine). Szeroko pojmowana służba ludziom na styku psychologii i duchowości to Ich pasja, powołanie zawodowe i wielka przygoda życiowa (ze strony internetowej Państwa Gajdów TUTAJ).

Dodam jeszcze, ze 7-9 grudnia w Koszalinie Monika poprowadzi druga część niezwykłych rekolekcji dla kobiet pt." Szły za Miriam w pląsach". "
W części drugiej nowe tańce i katechezy. Wspólnie z Martą i Marią, oraz Marią z Magdali w stronę kontemplacji, by rozpoznać Zmartwychwstałego... Jeśli chcesz w promieniach Bożej miłości poszukiwać swej siły, piękna i łagodności, odnaleźć drogi wewnętrznego rozwoju i po prostu odpocząć - te rekolekcje są dla Ciebie. Na rekolekcje można przyjechać niezależnie od tego, czy było się na części pierwszej!"

1 komentarz:

  1. Ta konferencja jest rzeczywiście interesująca i może być pomocna w rozwoju osobistym na wielu płaszczyznach. Pozdrawiam, MZ

    OdpowiedzUsuń