niedziela, 11 stycznia 2015

Psalmowy plaster miodu...

Psalmowy plaster miodu to nowy internetowy cykl krótkich konferencji wieczornych o. Adama Szustaka. Przed nami 150 Psalmów, czyli 150 wspólnych wieczorów. Pierwszy już za nami - "Wprowadzenie: Psalmy, czyli o rwaniu włosów z głowy". Do odsłuchania - tutaj.

Zachęcam do tych wieczornych spotkań, do zatrzymania się w pędzie dnia, do wspólnej modlitwy. I do dzielenia się tym, co usłyszymy, co dotknie, poruszy, zachwyci...12 komentarzy:

 1. Dziękuję za przypomnienie. Brakowało mi cowieczornego błogosławieństwa i znaku krzyża na moim czole.
  Ela zdz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elu, Twoje 'zdz' jest rewelacyjne;) Uśmiałam się;)

   Usuń
  2. Cieszę się, obdarowujmy się uśmiechami w tym roku:) pozdrawiam

   Usuń
 2. Dzięki za przypomnienie. Nie zawsze mogę na bieżąco zaglądać do plastra, ale nadrabiam wszystkie braki w kolejnych dniach. Słuchowisko adwentowe bardzo było mi pomocne. Cieszę się, że ojciec Adam kontynuuje te wieczorne spotkania i ze będzie mówił o psalmach. W nich zawiera się całe nasze życie. I radości i smutki, i bunt i wyciszenie. Niech Pan Bóg Mu błogosławi i wszystkim słuchającym

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też dziękuję za przypomnienie. 'zdz' - a o co takiego?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z dzikiego zachodu;) I przez to wiem, o którą Elę chodzi ('zdz', bo Ela mieszka tuż przy niemieckiej granicy;)

   Usuń
  2. Ale się uśmiałam na ten zachód:). Ściskam was dziewczyny:).
   Ania A.

   Usuń
 4. Ja już czekam:-). Ania A.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Pamiętacie, że dzisiaj nowy PLASTER? Zapraszamy o 21:21 na modlitwę. Odcinek będzie jakoś po niej pewnie, ale może się trochę opóźnić, więc bądźcie cierpliwi prosimy" - to słowa z fb ojca. Czekamy zatem;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Ekskluzywna sierota" ;) - tytuł pierwszej audycji dobry;) Pierwszy psalm już za nami. Za ojca Szustaka i wszystkich słuchających: Ojcze nasz...

   Usuń