poniedziałek, 12 stycznia 2015

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Jak co poniedziałek otwieram przestrzeń blogową na nasze intencje do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - prośby, podziękowania, akty naszej ufności i cichego zawierzenia. Maryja jest z nami; wspiera nas, czuwa, chroni, oręduje.

Powierzam modlitwie dzieło Dzielnych Niewiast, jego opiekunów, organizatorów comiesięcznych spotkań, ich uczestniczki oraz czytelników bloga DN.
Matko Boża Nieustającej Pomocy, módl się za nami.

14 komentarzy:

 1. O zdrowie dla Mamy, o siły, radość i chęć życia dla Niej, proszę Cię Matko Nieustającej Pomocy. Gosia

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko Boża dziękuje za pomyślnie zdany egzamin mojej siostry, proszę otaczaj ją Swą opieką

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko Boża dziękuje za Twą opiekę, Tobie zawierzam moje życie, prowadź mnie i wspieraj, miej w opiece moich rodziców, proszę pomóż szczęśliwie rozwiązać trudne sprawy

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę o nawrócenie dla Tomka i potrzebne laski podczas piątkowego egzaminu

  OdpowiedzUsuń
 5. Unsere heilige Mutter, bitte beschütze unsere Freunde und deren Familien. Lasse sie alle ohne Leid und Verzweiflung leben und immer auf die Liebe Gottes vertrauen.
  Nasza swieta Matko, opiekuj sie nad naszymi przyjaciolmi i ich rodzinami. Niech wszyscy bez cierpien i rozpaczy zyja i zawsze ufaja, ze Pan Bog na wieki kazdego uwielbia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Maryjo, proszę o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji w pracy, polecam Tobie moja córkę i jej decyzje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mario pomódl się o moje nawrócenie, o zaufanie Jezusowi, o odwagę życia !
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana Mamusiu! Dziękując za Twą wytrwała opiekę nad nami i światem całym. Proszę o pokój dla całej ludzkości, o owocną pielgrzymkę papieża Franciszka do Sri Lanki, o potrzebne łaski dla DN i RRN, o radość wieczną dla śp Janiny w 70. rocznicę śmierci, za księży Arkadiuszów z okazji ich imienin, o dobre przeżycie czasu ferii zimowych i wyjazdów rekolekcyjnych, o postawę służby wobec naszego otoczenia. B.

  OdpowiedzUsuń
 9. Maryjo dopomóż w moim nawróceniu, daj siły i zdrowie moim rodzicom, ucz życia

  OdpowiedzUsuń
 10. Mateńko Tobie oddaję siebie i całą moją rodzinę, opiekuj się nami. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko Boża dziękuję za wysłuchanie moich próśb. Proszę Cię o łaskę zdrowia duszy i ciała oraz błogosławieństwo Boże dla Taty , całej rodziny, dla mnie i każdego na mojej drodze życia szczególnie dla DN. Mamo nasza Nieustającej Pomocy pomóż mi proszę rozeznać moje powołanie i stan i z radością wypełnić Boży Pan wobec mojego życia
  A.

  OdpowiedzUsuń
 12. Matko Boża wypraszaj jeszcze jednego Misjonarza - Redemptorystę na Misję do Albanii. proszę Dzielne o codzienną ( w miarę możliwości) modlitwę w tej intencji. Pozdrawiam wszystkie Dzielne Maria

  OdpowiedzUsuń
 13. Maryjo, dziękuję za wysłuchanie wszystkich próśb naszych.

  OdpowiedzUsuń
 14. Maryjo dopomoz w uratowaniu i uzdrowienie mojego małżeństwa. Dorota

  OdpowiedzUsuń