poniedziałek, 12 stycznia 2015

Nowe życie

Przed nami druga edycja kursu Nowe życie w Krakowie (20-22.03.2015). Od soboty działa już formularz zgłoszeniowy (TUTAJ). Zachęcam. To czas owocny, dobry, potrzebny. Zatrzymanie, zasłuchanie, zapatrzenie. Narodzenie się na nowo. Do pełni życia.

Moją refleksję z poprzedniej edycji kursu.zamieściłam we wpisie Nowonarodzona...
Im więcej czasu upływa, tym bardziej jestem wdzięczna za dar tamtych dni.

9 komentarzy:

 1. Ja właśnie wczoraj się zapisałam i intuicyjnie czuję,że...będzie się działo:). Bardzo teraz tego potrzebuję i już się cieszę. Cały czas w bólach rodzi się we mnie nowy człowiek-dziecię Boże. Może właśnie wtedy się narodzi? Jadę z otwartym sercem i ramionami:). Chwała Panu za to, że zamiast strachu przed tym,co czyha 'za rogiem', budzi się ufność dziecka Bożego. Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem jedno - nie będziesz żałować;) Będę wspierać modlitwą.

   Usuń
 2. Duchu Święty przyjdź, prowadź, wlej w nasze serca odwagę.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Duchu Święty przyjdź, prowadź, wlej w nasze serca odwagę.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne Dzieło, a tu Unia Europejska zafundowała eutanazję bez recepty: Pigułka 1 dzień po. Dokąd ten kontynent zmierza?
  Ela zdz

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też się wybieram;) I cieszę się, ze jest druga edycja tego kursu. Czytając wpisy na blogu z grudniowej edycji marzyłam, by pojechać;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też się wybieram:).
  ANia A.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko mogę Wam pozazdrościć:-( Niestety tym razem nie jest to w moim zasięgu, ale może jeszcze kiedyś i ja będę mogła uczestniczyć w takim kursie Ewa

  OdpowiedzUsuń