sobota, 3 stycznia 2015

Naprawdę jaka jesteś...

To dla Ciebie na dzisiaj, na jutro, na nowy rok.
Żebyś pamiętała kim jesteś, jaka jesteś i jak wiele znaczysz."Jesteś piękna. Jesteś inteligentna. Jesteś zabawna. Jesteś uprzejma. Jesteś wyjątkowa.
Jesteś warta tego, by cie kochać. Jesteś cennym skarbem. Jesteś diamentem, różą, perłą. Jesteś najbardziej oszałamiającym Bożym stworzeniem. Warta więcej niż jesteś sobie w stanie wyobrazić.  Więcej niż numery na skali ocen, niż kosmetyki, których używasz, albo buty, które nosisz. Więcej niż metki na twoich ubraniach albo twój wysoki wynik z testu z matematyki, czy liczba osób śledzących cię na Twitterze. Twoja wartość przewyższa to wszytko, ponieważ w oczach Boga jesteś kochana i warta tego, by oddać za ciebie życie. Bez względu na to, co o sobie myślisz... czy czujesz się najlepszą czy najgorszą...  Czy czujesz najlepsza czy najgorsza. Czy jesteś popularna czy nie masz przyjaciół. Czy kochasz siebie i swoje życie czy nie możesz patrzyć na siebie w lustrze i czujesz, ze wszystko w twoim życiu się rozpada. Czy czujesz się zwycięzcą czy czujesz się największą porażką tego świata. Niezależnie od tego, co sobie myślisz, rzeczywistości jest taka, że sługujesz na kogoś, kto jest gotowy oddać za ciebie życie..."
 - więcej w powyższym filmie.

11 komentarzy:

 1. ...Jedyna i Niepowtarzalna, chociaż....bardzo często o tym zapominam;)

  Dla Wyjątkowych kobiet!
  http://youtu.be/KpWKK4Iq3Nk

  http://youtu.be/TxifqtpW4H4

  "Siła wzrasta, gdy czekamy na Pana
  Będziemy czekać na Pana
  Będziemy czekać na Pana x2

  Nasz Boże, Ty królujesz na wieki
  Nasza nadzieja, Nasz silny wybawiciel
  Jesteś wiecznym Bogiem
  wiecznym Bogiem
  Ty nie zemdlejesz
  Nie będziesz znużony

  Jesteś obrońcą słabych
  Pocieszasz potrzebujących
  Podnosisz nas na skrzydłach jak orły."


  Zamieściłam dwie wersje piosenki, mi podobają się obydwie;)
  Dobrego dnia:)
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za piosenkę, pewnie śliczna, ale tekst niestety dla mnie niezrozumiały:-( /Nie umiem wydobyć polskich napisów/ Pozdrawiam i życzę dobrego dnia wszystkim DN Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewa, słowa które zamieściłam "Siła wzrasta,gdy czekamy na Pana...), to polskie tłumaczenie tej piosenki;)
   Pozdrawiam
   Aga

   Usuń
  2. Dzięki.Domyśliłam się, ale jak pisałam , to jeszcze nie było polskiego tłumaczenia. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam i życzę dobrej niedzieli :-) Ewa

   Usuń
 3. Jesteś cudowna Alu, że wynajdujesz Takie rzeczy i podajesz je nam na talerzu, gotowe do odsłuchania , przeczytania.... Chwała Panu, dobrze że jesteś :) całuję Cię mocno i pozdrawiam Edyta Ź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edytko,bardzo miło, że się odezwałaś. Filmik jest niezwykły, to fakt. A stoi za nim Terenia B., która go podesłała. I za to wielkie dzięki Tereniu.

   Usuń
 4. Nie ma za co.

  Jest jeszcze wersja "męska".

  https://www.youtube.com/watch?v=eEiGVCd2SKA

  T.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kobietki jesteście cudowne, jak pięknie zaczął mnie się nowy rok:)))))
  Ela z zachodniego wybrzeża;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Perły wyszukują "perełki" i Chwała Panu za to ;) wielkie dzięki dla Tereni za filmik :) dla Ali że podała dalej :) i dla Agi za piosenki :)

  pozdrawiam wszystkie Wyjątkowe, Dzielne Niewiasty
  błogosławionego wieczoru :)
  Agnieszka S.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj tak - nie możemy zapominać. Jesteśmy piękne bo Bóg nas stworzył. I to On kocha nas ponad wszystko. Przesłanie jest proste i klarowne, a sposób jego podania jakże prosty, a jednocześnie trafiający do serca. Ania A.

  OdpowiedzUsuń