środa, 7 stycznia 2015

Masz w sobie siłę...

Jesteś silny, jesteś odważny, masz w sobie niesamowite możliwości... - taki jesteś mężczyzno!Odpowiednik dla kobiet - TUTAJ.

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Cześć Adamie. Miło, że zaglądnąłeś i zabrałeś głos. Krótko, ale konkretnie. W minimalizmie tkwi siła.

   Usuń
 2. Rewelacja! O to właśnie chodzi! Podoba mi się sposób, w jaki ten chłopak mówi. Tak, to jest to. Działajcie mężczyźni. Ania A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Aniu. Pozdrowienia dla Tymka.
   PS: Obejrzał?;)

   Usuń
 3. Świetny (Krzysztof)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Panie Krzysztofie za odwiedziny. Cieszę się, że filmik się podoba. Pozdrawiam ciepło

   Usuń
 4. Niezwykłe są te filmiki. Nie do końca odpowiada mi ten chłopak (za głośno mówi jak dla mnie pod koniec) ale prezentują bogactwo treści i ogromną głębię. Ma to wszystko sens. Ten dla kobiet też mi się bardzo podobał i umocnił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, trochę mówi głośno. Ale przesłanie ma mocne.
   Wszystkiego dobrego

   Usuń
 5. Piękne i prawdziwe

  OdpowiedzUsuń
 6. Wzorce lansowane przez media nie ułatwiają pokonywać tych kryzysów męskości i kobiecości lecz je pogłębiają. Ludzie czasem bezkrytycznie wierzą w przekazywaną papkę medialną zamiast jak wspomniałaś w prawdę o sobie. Filtr przez któy powinniśmy przepuszczać sączące się informacje powinien być coarz gęstszy. Z ciekawością przeczytam wspomniany artykluł. Mam nadzieję, że się tu pojawi;) Pozdrawiam ciepło. Marysia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za cenną refleksję. Jeśli artykuł nie pojawi się w całości na blogu to zamieszczę link do strony, na której będzie. Ściskam mocno.

   Usuń