niedziela, 14 grudnia 2014

Nowy blog Dorothy Cummings!

Dziewczyny nie wiem czy trafiłyście już na nowy blog naszej Dorothy Cummings - Edinburgh Housewife. Jeśli nie, to polecam serdecznie! Dorothy przez kilka lat prowadziła blog Seraphic Singles, który cieszył się ogromną popularnością. W sierpniu br. postanowiła zakończyć jego działalność, obiecując równocześnie, że pojawi się coś nowego. I oto jest! 

Dorothy jest także autorką bardzo poczytnej książki pt. "Anielskie single" (choć polecanej nie tylko dla singli). W 2012 roku Dorothy przyjechała na pamiętną majówkę dla kobiet do Krakowa, której błogosławionym owocem są Dzielne Niewiasty. Kolejny raz odwiedzała nas w maju br. Wygłosiła wówczas cykl czterech konferencji, spośród których jedną - Teologię kobiecości wg. Edyty Stein Jana Pawła II - przetłumaczyła na język polski. Cieszę się, że Dorothy ponownie jest w sieci.

5 komentarzy:

 1. Dorothy jest cudowną kobietą! Miałam szczęście poznać ją osobiście. Czytam jej blog i jestem zachwycona. Polecam szczerze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uważam, że to cudowna kobieta. Ciepła i uśmiechnięta, a przy tym ogromnie mądra. Anielskie single polecam. Można się dobrze ubawić przy tej książce i z dystansem na siebie popatrzeć

  OdpowiedzUsuń
 3. Historia jej życia jest niesamowita, mnie dała ogromnie dużo nadziei. W "Anielskich singlach" jest ona opisana, zachęcam, by przeczytać. Wcale nie miała łatwego życia, a jednak poradziła sobie i bardzo Pan Bóg jej pobłogosławił.

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak to się stało, ze to ona właśnie przyjechała na majówkę w 2012 roku? Jak na nią trafiliście?

  OdpowiedzUsuń