poniedziałek, 1 grudnia 2014

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Adwent to czas radosnego oczekiwania, czas zatrzymania się, zastanowienia... Zawołania raz jeszcze: Przyjdź Panie Jezu! 
Przyjdź Jezu do naszego życia i uzdrów je. 
Przyjdź do naszych rodzin i błogosław nam. 
Przyjdź do środowisk pracy, do naszych miast. 
Przyjdź, bo bardzo Ciebie potrzebujemy, bardzo za Tobą tęsknimy. 

Zawierzam ten czas i wszystkie dzielne niewiasty Maryi.
Zawierzam dzieło DN, jego opiekunów, uczestniczki spotkań.
Zawierzam wszystkich czytelników bloga Dzielne Niewiasty.
Matko Boża Nieustającej Pomocy, módl się za nami.

19 komentarzy:

 1. Maryjo, opiekuj się nami podczas tegorocznego Adwentu. Powierzam Ci moją rodzinę, pracę, sałą siebie i wszystkie moje sparwy

  OdpowiedzUsuń
 2. Powierzam Ci Maryjo moją tęsknotę ogromną. Ty wiesz za czym

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawierzam moje postanowienia adwentowe pracy nad sobą. Proszę o siłę. Dziękuję za opiekę

  OdpowiedzUsuń
 4. Maryjo Tobie oddaję się cała, Ty wiesz czego mi najbardziej potrzeba. Powierzam Ci całą moją parafię, w której odbywają się rekolekcje, Ojca rekolekcjonistę i cały zespół ewangelizacyjny. Spraw, aby Słowo przez Nich głoszone dotarło i pozostało w sercach wszystkich parafian. Opiekuj się Dorotką, która już niedługo urodzi dzieciątko. Niech ta mała dziecina będzie radością dla całej naszej rodziny.Proszę Cię Maryjo o pomoc w rozwiązaniu sprawy spadkowej.Proszę Cię także o potrzebne łaski dla mojej siostry Barbary. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Ci Maryjo za pomoc której od Ciebie doświadczyłam , powierzam Ci moich bliskich rodziców siostrę, brata i jego rodzinę, moje życie , moje emocje , moje lęki , oddaję Ci Matko całe moje serce .

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko Boża idę dzisiaj na biopsję, weź mnie w swoją opiekę , prowadź, pociesz.
  Dziękuję Ci Mamo za wysłuchiwanie moich próśb.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża idę dzisiaj na biopsję, weź mnie w swoją opiekę , prowadź, pociesz.
  Dziękuję Ci Mamo za wysłuchiwanie moich próśb.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża Tobie zawierzam Tomka prowadź go i błogosław

  OdpowiedzUsuń
 9. Maryjo, powierzam Ci wszystko czego nie potrafię unieść, czego nie rozumiem, co jest trudne...
  Powierzam Ci wszystkie osoby choroby, o siły i zdrowie dla nich, zwłaszcza o Anię, Jacka, Adama. Także o te osoby, którym trudno jest pomóc, bo nie przyjmują ani prawdy, ani pomocy.
  Proszę też o dobre przeżycie Adwentu. E.

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię jeszcze o szczęście wieczne dla mojej Mamy, Barbary, w przededniu Jej imienin oraz Bożego błogosławieństwa dla Marcina z okazji urodzin. E.

  OdpowiedzUsuń
 11. Matko Boża Tobie się zawierzam, prowadź mnie, pomóż podjąć właściwe decyzje i rozwiązać trudne sprawy

  OdpowiedzUsuń
 12. Mamusiu! Dziękuję za wszelkie laski, które wypraszasz dla mnie i moich bliskich u swego Syna. Proszę o radość wieczną dla tragicznie zmarłego brata ciotecznego mojej mamy - Marka, za nauczyciela z Pomiechówka, który też zginał w tym wypadku i za Łukasza, syna Marka. Proszę o siłę w wytrwaniu w pracy nad sobą, o laskę udziału w rekolekcjach adwentowych i roratach, za Natalkę, Barbary, Mikołajów o Boże łaski dla nich, o rozwój DN i RRN, o pokój na świecie i w ludzkich sercach. B.

  OdpowiedzUsuń
 13. Matko Boża Nieustającj Pomocy dziękuję Ci, że byłaś ze mną wczoraj w czasie ważnego badania, że wszystko przebiegło dobrze i że interwencja lekarza została odsunięta w czasie.
  Oddaję Ci siebie i całą moją Rodzinę, pomóż nam przeżyć dobrze czas Adwentu. Ela

  OdpowiedzUsuń
 14. Maryjo dziękuję,że byłaś ze mną wczoraj na bardzo ważnym spotkaniu z siostrami. Ty wiesz jak ważne było to spotkanie, oddaję Tobie wszystkie ustalenia z tego spotkania Ewa

  OdpowiedzUsuń
 15. Mamo nasza Niebieska proszę Cię za Martą, Ewą, Bożenką, Martusią, Kasią i ich rodzinami. Wspomóż w trudnych chorobach i doświadczeniach, osłoń, obroń, uzdrawiaj Maryjo Niepokalana i mnie grzeszną w swej opiece miej i moją rodzinę, DN, O. redemtorystów i każdego na mojej drodze.
  A.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 16. Mateńko Nieustającej Pomocy, dziękuje za wszelkie łaski, które od Ciebie otrzymujemy, proszę rozjaśnij drogę mojej córki, aby dokonała dobrych wyborów, zabierz jej strach, daj jej ducha odwagi i mądrości, proszę o opiekę i jeżeli taka jest Twoja wola, proszę o uzdrowienie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Matko Nieustającej Pomocy dziękuję Panu Bogu przez Twoje Niepokalane Serce za życie, Rodziców, rodzinę , pracę, za każdego człowieka na mojej drodze życia i wszystkie doświadczenia , szczególnie te trudne, niezrozumiałe.Oddaję się Tobie Maryjo i Tate i całą rodzinę, prowadź , uzdrawiaj, osłaniaj, uwalniaj nasze serca od chowania uraz, od nieprzebaczenia, zawziętości. Prowadź mnie Mamo w relacjach, uczuciach , pragnieniach, w wyborach, decyzjach, w posługiwaniu się także dobrami materialnymi.
  Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 18. Mamo Tobie zawierzam siebie i Janusza prowadź nas i nie opuszczaj daj siłę na ten czas.
  Agata

  OdpowiedzUsuń
 19. Königin des Himmels, unsere Hilfe und Freude, bitte erhöre meine Gebete um Hilfe für die arbeitslosen Menschen, die täglich mich mit Hoffnung um Hilfe und Verständnis bitten.Bitte beschütze sie und deren Familien. Lasse sie weiterhin im Glauben und Hoffnung auf bessere Zeiten.
  Krolowa Nieba, nasza Pomoc i Ucicha, prosze uslysz moje modlitwy o pomoc dla tych bezrobotnych, ktozy dziennie mnie z nadzieja o pomoc i zrozumienie ich sytuacji prosza. Opiekuj sie nad nimi i ich rodzinami. Pomoc im nie tracic wiary i nadzieji na lepsze czasy zycia.

  OdpowiedzUsuń