poniedziałek, 15 grudnia 2014

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W najbliższą środę ponownie spotykamy się na nowennie. Rozproszone po całej Polsce, a jednak zjednoczone - przed ikoną Matki Bożej Nieustającej Pomocy. To tu zawierzamy nas i całe dzieło Dzielnych Niewiast, jego założycieli i opiekunów, wszystkie uczestniczki comiesięcznych spotkań w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie (łącznie jest nas ponad 400!). Modlimy się także za Ciebie, drogi czytelniku tego bloga. I za Ciebie, który zaglądnąłeś tu 'przypadkiem'. I we wszystkich intencjach tu pozostawionych.


Życzę wam błogosławionego tygodnia, owocnego czasu Adwentu, radości serca.
Matko Boża Nieustającej Pomocy, módl się za nami.

14 komentarzy:

 1. Mateńko, dziękuję za otrzymane łaski,
  proszę o opiekę dla rodziny syna, prowadź i wskazuj drogę córce, proszę o uzdrowienie jeżeli jest to zgodne z wola Boża.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najukochańsza Mateńko proszę o opiekę nad moją rodziną, proszę o szczęśliwy poród dla mojej synowej. Mateńko Ty wiesz co jest mi potrzebne, proszę o pomoc, dodaj mi sił w przeżywaniu trudności, które napotykam w swoim życiu. Otaczaj Swoją opieką tych, którzy może nieświadomie wyrządzają innym krzywdę.Mateńko dziękuję za to,że kolejny raz mogę przeżywać to radosne przygotowanie do świętowania narodzenia Twojego Syna. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Maryjo, dziękuję za kurs Nowe Życie w Krakowie, za dar Słowa, Spotkania, za wszystkich głoszących. Powierzam Ci całe dzieło Nowej Ewangelizacji, a szczególnie wspólnoty Redemptor z Krakowa, Dom na Skale z Wrocławia i Sursum Corda z Krakowa, które posługiwały podczas kursu Nowe Życie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla ciężko chorej Józefy i o siłę dla jej córek. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Matko Boża proszę Cię o potrzebne Łaski dla Marty i Andrzeja , ich rodziny. Uzdrawiaj proszę Cudowna Lekarko w chorobach. Dziękuję za wysłuchanie moich próś
  A.

  OdpowiedzUsuń
 6. Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuje za Twą opiekę, Tobie zawierzam moje życie plany i pragnienia mego serca, proszę prowadź mnie, wspieraj, pomagaj podejmować właściwe decyzje, Tobie zawierzam moich rodziców, proszę wypraszaj potrzebne laski i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw.

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko Boża proszę o łaskę żywej wiary dla Tomka, o nawrócenie, niej go w Swej opiece i prowadź.

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko Boża, proszę Cię w intencji Agnieszki będącej w 7 tygodniu ciąży wysokiego ryzyka o potrzebne łaski. Dziękuję za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Boża, proszę o zdrowie dla mojej mamy. Zaczęła na nowo po operacji tworzyć się powtórna choroba. Cudowno Lekarko w chorobach ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Oddaję Ci Maryjo moje niespełnione tęsknoty i niedogodności życia. Niech wzmacniają one moją wiarę i ufność

  OdpowiedzUsuń
 11. Mateńko proszę Cię o rozwiązanie zawiłej sprawy spadkowej Ewa

  OdpowiedzUsuń
 12. Powierzam Ci Mamo, moje pragnienie bycia mamą i żoną. Nie wiem jaka jest wola Boża, ale wiem, że chcę za nią podążać. Jeśli te pragnienia nie pochodzą od Boga to proszę o pomoc w ich wyciszeniu i zrozumieniu, co Pan Bóg ode mnie chce. Do czego mnie powołał, gdzie jestem Mu potrzebna, w jakim stanie. Chcę ufać, a nie pytać dlaczego, tak jak Ty to robiłaś. Bądź mi pocieszeniem w trudach i zwątpieniu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Heilige Mutter, beschütze deine Kinder, die täglich die Hoffnung um Hilfe verlieren. Zeig den Kindern die Funken von Hoffnung und Glauben, die wie die Sterne in deinem Himmelreich leuchten.
  Swieta Matko opiekuj sie nad dziecmi, ktore dziennie traca zaufanie o pomoc. Pokaz im te gwiazdki nadzieji i wiary ktore tak samo blyszcza, jak te gwiazdy w Twoim wspanialym raju nieba.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję, za wysłuchanie wszystkich próśb naszych Matko Nieustającej pomocy

  OdpowiedzUsuń