środa, 30 stycznia 2013

Zapraszamy na spotkanie w lutym!

Najbliższe spotkanie Dzielnych Niewiast odbędzie się 2 lutego (sobota) w Krakowie  przy ul. Zamoyskiego 56 (wejście przez furtę klasztorną).

Spotkanie rozpocznie się w Sali Kominkowej o godzinie 9:00, gdzie nastąpi zapoznanie uczestniczek oraz przedstawienie prowadzących warsztaty - Panie Elżbietę Michalską, Jolantę Podwysocką, Joannę Stawowską (Wizaż I -III) oraz Alicję Liburę-Gil (Warsztaty pracy z ciałem). Następnie dokonamy podziału na poszczególne grupy i udamy się do osobnych sal. Warsztaty będą trwały do godziny 12:30, po czym przez pół godziny będzie czas indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertkami.

Wizaż I - to propozycja dla Pań, które nie brały do tej pory udziału w tego typu zajęciach. Zostanie tutaj określony  typ kolorystyczny, sposób doboru barw oraz zasady łączenia kolorów dla każdej z uczestniczek.

Wizaż II - to oferta skierowana dla Pań, które są zainteresowane pogłębieniem wiedzy i świadomości w zakresie wizażu i własnego stylu. W programie przewidziane jest omówienie typów sylwetek i dopasowanie każdej z Pań do jednego z nich. Projektowanie sylwetki polegające głównie na podkreślaniu zalet każdego z typów. Zdobycie umiejętności korygowania sylwetki na poszczególnych przykładach. Zapoznanie uczestniczek warsztatów z metodą doboru form, kształtów garderoby oraz  poszczególnych akcesoriów, tj. biżuterii, pasków, zegarków, butów, torebek, teczek, oprawek do okularów. Udoskonalenie linii ciała poprzez zwrócenie uwagi na linię biustu - dobór odpowiedniego biustonosza.
 
Wizaż III obejmuje przybliżenie cech podstawowych typów stylistycznych. Test pomagający określić styl ubioru każdej z uczestniczek warsztatów. Omówienie niepowtarzalności klimatu, który otacza każdą z osób biorących udział w spotkaniu.  Określenie kierunku w jakim zmierzamy, aby odkryć przed sobą i otoczeniem swoje najpiękniejsze i najważniejsze atuty urody.

Warsztaty pracy z ciałem - to propozycja dla Pań, które chcą w pełni przeżywać własną kobiecość poprzez kontakt z własnym ciałem. Jest to istotny aspekt w realizacji naszego powołania. Nie chodzi tu jedynie o pielęgnowanie i upiększanie swego ciała, lecz o rzeczywisty kontakt z własną cielesnością - poczucie, że w swoim ciele czuję się 'u siebie'. Dlatego celem warsztatów pracy z ciałem jest zachęta i zaproszenie uczestniczek do wejścia w głąb przeżywania własnej cielesności i odkrywanie w nim piękna i wyjątkowości.

Warsztaty odbywają się w grupach 15-osobowych, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

 _____________________________________________________________________

Plan spotkania całodniowego:

8:00 Modlitwa różańcowa z okazji pierwszej soboty miesiąca w kaplicy klasztornej w intencji przebiegu całodniowego spotkania (dla chetnych Pań)
8:30 Recepcja, kawa, herbata
9:00 Warsztaty: Wizaż I - III; Taniec
13:00 Obiad
14:00 Modlitwa
14:30 Eucharystia
15:45 Konferencja
16:30 Adoracja
17:30 Dzielenie w grupach
18:30 Kolacja

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowanie Panie na spotkanie! Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ.

PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYWANIE NA KAŻDĄ Z CZĘŚCI PROGRAMU.

Jeśli któraś z was chciałaby zobaczyć jak wyglądają nasze spotkania można przeczytać sprawozdanie m.in. ze spotkania październikowego TUTAJ, listopadowego TUTAJ, styczniowego TUTAJ.

Dla zainteresowanych tym, jaki zrodziła się idea Dzielnych Niewiast, polecam wpis pt.: "Tak to się zaczęło... Majówka dla kobiet" TUTAJ).

__________________________________________________________________
Tego postu nie komentuj, ponieważ podczas przenoszenia go na pozycję pierwszą, komentarze znikają.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz