środa, 23 stycznia 2013

"Pośród narodów głoście chwałę Pana" (Ps 96)

Dzisiaj, razem z Marysią i ojcem Pawłem wyjeżdżamy do Antwerpii prowadzić rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego dla tamtejszej Polonii. Bardzo prosimy o modlitwę. Aby serca, które będą słuchać Słowa Bożego otwierały się w pełni na jego działanie. By otwierały się na działanie żywego Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rekolekcje będą trwały do czwartku do niedzieli. Polecamy się Waszemu wstawiennictwu.

Pobłogosław Panie ten czas. Pobłogosław ziemię, na którą jedziemy - ziemię belgijską. Ziemię spragnioną Ewangelii i spragnioną Ciebie.
Niech objawi się Twoja chwała pośród narodów! Amen!

Z tego powodu będzie też cisza na blogu. Ale proszę o cierpliwość, wszytko nadrobię po powrocie.

11 komentarzy:

 1. Oczywiście obstawiam Was modlitwą, żeby Bóg działał w Was i w nich.
  Trzymajcie się dzielnie i uważajcie na siebie.
  dddak

  OdpowiedzUsuń
 2. Alicjo - niech Bóg Was prowadzi! Wielu owoców rekolekcji życzę.

  Z Bogiem
  Ania A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech Bóg będzie uwielbiony w tym dziele! Zapewniam o modlitwie.
  Basia

  OdpowiedzUsuń
 4. No i jakos Wam idzie ku wiekszej Chwale Pana. Wracam, bo o 19.00 Eucharystia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Het gaat goed. Widzialem flamska kobiete na konferencji, cos tam kumala po polsku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję,że przyjechałyście(dziękuję również Ojcu Pawłowi,ale to jest blog dla kobiet,więc proszę tylko o przekazanie podziękowań),to były cztery cudowne dni,najpiękniejsze jakie przeżyłam na tej belgijskiej(bardzo gościnnej;-))ziemi,a mieszkam tu już ponad sześć lat...DZIĘKUJĘ,NIECH BÓG WAM BŁOGOSŁAWI I PROWADZI WAS.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojcu Pawłowi przekażę podziękowania. Ale On czyta tego bloga wiec myślę, ze sam trafi na ten komentarz;)

   Usuń
 7. Dziękuję Wam serdecznie za modlitwę, która bardzo nam towarzyszyła. Dziękuję za słowa wsparcia i wdzięczności. To był błogosławiony czas! Jutro napiszę sprawozdanie z naszego pobytu w Belgii. Ogarniam modlitwą i błogosławię. I mam jeszcze jedną prośbę - zostawiajcie swoje imiona pod komentarzami. Miło wiedzieć, kto jest autorem pozostawionych slów;)

  OdpowiedzUsuń
 8. No dobra, 26 stycznia 18.29 i 18.31 to moje. Pozdrawiam.
  Jerzy

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam z ziemi belgijskiej.To byly wspaniale rekolekcje-pierwsze ktore naprawde gleboko przezylem.Dziekuje o.Pawlowi ,pani Marysi za modlitwe i Tobie Alicjo.Pan dziala i robi swoje.Otworzyly mi sie oczy i uszy.CHWALA PANU.Damian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CHWAŁA PANU! Dzięki Damian, że się odezwałeś. ogromnie się cieszę, że mogłam Was poznać. Jesteście dla mnie niezwykłymi, młodymi ludźmi. Świadectwo Waszego życia stało się dla mnie umocnieniem. Szczególnie świadectwo Moniki. Otaczam modlitwą. Wspieram. I ufam, że jeszcze kiedyś się spotkamy...

   Usuń