piątek, 21 listopada 2014

Zapraszamy na najbliższe spotkania Dzielnych Niewiast!

Najbliższe spotkania Dzielnych Niewiast odbędą się 6 grudniu w Krakowie, 13 grudnia we Wrocławiu i 22 listopada w Warszawie. Szczegółowy plan spotkań, charakterystyka poszczególnych warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ. Zapraszamy serdecznie. 

W Krakowie proponujemy warsztaty motywacyjne (prowadzi Krystyna Sobczyk), pracy z emocjami (Ewa Fus-Kubacka), psychologiczne (Urszula Mela) oraz tańca flamenco (Katarzyna Dziurdzik). We Wrocławiu tym razem odbędą się warsztaty psychologiczne (dr Wiesława Stefan) oraz tańca uwielbienia (Anna Kwiecień). To przed południem. A po południu zapraszamy do duchowego SPA, czyli na modlitwę uwielbienia, Eucharystię, konferencję oraz adorację Najświętszego Sakramentu.
6 komentarzy:

 1. A kiedy będzie sprawozdanie z poprzedniego spotkania? Tak bardzo na niego czekam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jutro uda mi się coś napisać. A może w niedzielę. Na pewno niebawem się coś pojawi. Pozdrawiam ciepło

   Usuń
  2. Już dziś myślałam, że dotrę w końcu na spotkanie w Warszawie ale niestety różne okoliczności codziennego życia zatrzymały mnie w domu. Znów została mi tylko duchowa obecność:-( pozdrawiam wszystkie DN, którym udało się być na spotkaniu Ewa

   Usuń
  3. Ewa, Twoja duchowa łączność z nami jest ogromnym wsparciem. Twoja obecność na blogu, wszystkie Twoje komentarze, codzienne towarzyszenie - to dla mnie duża radość i czynnik motywacyjny. Dziękuję Ci za wszytko. I nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Cię na spotkaniu DN. Bardzo chciałabym zobaczyć jak wygląda moja najbardziej zaangażowana czytelniczka;)

   Usuń
 2. Może kiedyś ... Na razie jest mi trudno wszystko pogodzić. Choć wczoraj byłam pewna,że już nic nie stanie na przeszkodzie, abym w końcu dotarła,a jednak... Trudna rzeczywistość... I znów ta samotność... Dziękuję za to, że jesteście, to że mogę duchowo z Wami być też mi bardzo pomaga...(a tak dodatkowo, to myślałam,że może wrzuciłabym jakieś moje zdjęcie, ale tego jeszcze technicznie nie opanowałam, a z drugiej strony to chyba nie jestem do końca gotowa na to:-) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieje ze Uda sie kiedys przeniesc dzielne niewiasty na grunt londynski!

  OdpowiedzUsuń