poniedziałek, 17 listopada 2014

Nowenna

Powierzając wszystkie sprawy Dzielnych Niewiast, perspektywy które otwierają się przed tym dziełem oraz postawione przed nami zadania w kolejnym roku naszej działalności, dziękuję równocześnie Bogu za dar tej wspólnoty. Dziękuję za to miejsce, do którego co miesiąc można przybyć, by zaczerpnąć sił; dziękuję za każdą z Was.

Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy, prowadź nas. Prowadź Dzielne Niewiasty według Bożego zamysłu i planu. Wypraszaj obfitość łask i darów Ducha Świętego. Polecam Twojej opiece o. Pawła Drobota CSsR (opiekuna DN), osoby odpowiedzialne za to dzieło i wszystkie uczestniczki comiesięcznych spotkań.

14 komentarzy:

 1. Maryjo Proszę Cię w intencji zmian w moim życiu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Mutter Gottes, beschütze die Menschen, die jetzt in Tränen und Angst verweilen. Hilf bitte denen, die Hoffnung nicht zu verlieren.
  Matko Boza, opiekuj sie nad tymi ludzimi, ktozy sa teraz w placzu i strachu. Prosze pomoz im nie gubic nadzieji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najukochańsza Mateńko dziękuję za wszystko co dzieje się w moim życiu i to co przynosi mi radość, i to co przynosi mi smutek. Ty wiesz,że pragnę być jak najbliżej Twego Syna, choć nie zawsze mi to się udaje. Opiekuj się moją rodziną, prowadź nas do Twojego Syna.
  Pomagaj mi w rozumieniu tych wszystkich nieporozumień z mężem, pomóż nam odbudować nasze relacje, zaakceptować siebie takimi jakimi jesteśmy.
  Tobie Mateńko powierzam wszystkie DN, szczególnie te, które tworzą ten blog, Alicję.Otaczaj też Swoją opieką O.Pawła. Dziękuję Tobie Maryjo za tak wartościowych ludzi, którzy umieją pomagać innym w trudnych chwilach życia. Tobie powierzam też Ks Proboszcza, który wciąż rani mnie i moją rodzinę. Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ewo za pamięć i zawierzenie nas Maryi. Taka forma modlitwy jest dla mnie ogromnym wsparciem.

   Usuń
 4. Maryjo , proszę o prowadzenie mojej córki, błogosław na nowej drodze życia, wspomagaj rodzinę syna,
  Mateńko, wskaż mi drogę która mam podążać, Pozwól mi odczytać Twoje decyzje w moim życiu,

  OdpowiedzUsuń
 5. Maryjo, proszę o pojednanie w rodzinie mojego brata

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawierzam moje życie osobiste i zawodowe. Niech Twoja chwała się w nim objawia Panie. Naucz mnie Twoich ścieżek.

  OdpowiedzUsuń
 7. O pomoc we wszystkich sprawach związanych z parcą

  OdpowiedzUsuń
 8. Matko,wlej w moje serce miłość i zaufanie do Ciebie,matki Pana mojego,Jezusa Chrystusa. Przemień serca w mojej rodzinie i ulecz te zranione. Matko,proszę Cię o dar macierzyństwa dla Magdy i otarcie jej łez po stratach. Opiekuj się nią, dobra Pani,i wspieraj. Dziękuję Ci,Maryjo,za DN. Opiekuj się,proszę,Alicją.

  OdpowiedzUsuń
 9. Matko Boża dziękuje Ci za łaski otrzymane, za pomoc przy pisaniu pracy dyplomowej, proszę miej mnie w Swej opiece, wskazuj drogę i pomagaj w podejmowaniu ważnych decyzji.

  OdpowiedzUsuń
 10. Matko Boża Nieustającej pomocy Tobie zawierzam trudne sprawy naszej rodziny, proszę pomóż je szczęśliwie rozwiązać i wyjść z długów.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziekuję, że dzisiaj mogłam pójść do spowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 12. Proszę o światło we wszystkich przeze mnie podejmowanych decyzjach ostatnio, o Boże prowadzenie, o Twoją opiekę. I dziękuję...
  Także za dzieło Dzielnych Niewiast. E.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dziękuję Mamo za wypraszane dla mnie przez Ciebie Łaski. Tobie się oddaję i moją rodzinę. Prowadź. Maryjo pochyl się nad Martą, która ma dzisiaj zabieg, prowadź lekarza, uzdrów. Weź Maryjo , proszę w opiekę Bożenkę i jej rodzinę, Tomka, Grześka i Wojtka, Kasie, Monikę spodziewającą się dziecka, DN, dr Jacka i każdego na mojej drodze. Cudowna Lekarko w chorobach módl się za nami.
  Twoja czcicielka A.

  OdpowiedzUsuń